Нововолинські шахтарі обрали нового голову незалежної профспілки

На позачерговій конференції міської організації Незалежної профспілки гірників України (МО НПГУ), яка відбулася 13-го березня, шахтарі обрали голову "незалежників".

Ним став керівник Незалежної профспілки шахти №1 "Нововолинська" Анатолій Мухомеджанов, – повідомляє видання "Буг".

Екс-голова місцевого осередку НПГУ Сергій Демченко склав повноваження у зв'язку із хворобою.

"Хвороба поважна і він просто фізично не в стані виконувати свої обов'язки. Профспілка не могла залишатися без керівника. Представники первинних організацій шахт вимагали проведення позачергової конференції, на якій переобрали голову.

Попередньо розмовляв із Михайлом Волинцем, котрий переконував мене приступити до виконання обов'язків керівника місцевої організації НПГУ. Я взяв кілька молодих помічників, які допомагатимуть мені в роботі, – це Сергій Макаров, Павло Лазаренко і Олександр Герасимчук", – розповів Анатолій Мухомеджанов.

Гірники шахти "Бужанська" були відсутні на конференції, хоча представників цієї копальні попередньо запросили.

"Є рішення Ради голів, відповідно до якого Богдан Макарчук і Віктор Порплиця виключені з профспілки. Поки суд не постановить скасувати це рішення, воно є законним, тому ці люди не є легітимними представниками профспілки.

Тим не менше, запрошення на позачергову конференцію їм надавалося, хоча вони його проігнорували. Проте представників з інших шахт було достатньо, щоб визнати процедуру призначення голови легітимною", – відзначив новопризначений керівник МО НПГУ.

Він повідомив, що є багато планів, спрямованих на налагодження роботи в організації, акцент – на соціальному захисті і матеріальному забезпеченні гірників.

"На "Бужанці" робота дуже запущена, і мені треба там попрацювати з місяць, щоб якось "розрулити" ситуацію. Богдан Макарчук продовжує виступати, прикриваючись брендом профспілки, на що не має абсолютно ніякого права, адже рішення Ради голів ніхто не відміняв", – зауважив Анатолій Мухомеджанов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.03.2017 13:39
Переглядів301
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг