На Волині перевірили стан медицини у виправних колоніях

У Маневицькій та Цуманській виправних колоніях перевірили стан медичного обслуговування засуджених.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

У медичній частині Маневицької ВК № 42 встановлено порушення щодо дотримання добового терміну проведення первинного медичного огляду засуджених.

З'ясувалося також, що у медичних частинах виправних закладів за останні 2 місяці зменшилася кількість медичних препаратів. Це пов'язано з обмеженням фінансування для придбання медикаментів та розхідних матеріалів, а також з відсутністю фінансування для покращення матеріально-технічної бази медичних частин.

Минулоріч Управління державної пенітенціарної служби в області та установи виконання покарань недостатньо вживали заходів задля покращення медичного забезпечення в'язнів в установах. З цього приводу органами прокуратури області вносили документи реагування.

У рамках програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки у 2016 році було передбачено та Волинською обласною радою виділено кошти на облаштування спецпалат у відповідності до міжнародних стандартів. Відтак територіальним управлінням охорони здоров'я таку спецпалату облаштовано в обласному територіальному медичному протитуберкульозному об'єднанні.

Всього за результатами проведених у минулому та поточному роках перевірок з питань медико-санітарного забезпечення органами прокуратури області внесено 14 вказівок, за результатами розгляду яких 11 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Дві таких вказівки ще перебуває на виконанні.

Окрім того, у поточному році розпочали одне кримінальне провадження за фактом грубого порушення чинного законодавства та нормативних документів щодо організації медико-санітарного забезпечення працівниками Цуманської ВК.

Як повідомлялося раніше, з 27 грудня 2016 до 5 січня поточного року працівники установи, встановивши неправильний діагноз, надавали неналежну медичну допомогу засудженому.

У подальшому чоловік був етапований на термінову госпіталізацію до міжобласної багатопрофільної лікарні для засуджених при Львівській установі виконання покарань № 19, де 13 січня помер. Триває досудове розслідування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.03.2017 14:22
Переглядів241
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг