На Волині зростають надходження військового збору

Упродовж січня-лютого 2017 року на Волині сплачено 28,2 мільйона гривень військового збору.

Це на 20,4 % більше проти аналогічного періоду минулого року, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів Світлана Савчук, незмінність легалізації ринку праці серед пріоритетних завдань для представників органів ДФС та виконавчої влади дозволяє прогнозувати адекватні темпам економічного розвитку надходження ПДФО та військового збору в наступні місяці.

"Отож, кожен працівник, котрий отримує легальну зарплату, може розраховувати не лише на соціальні гарантії від держави, а й зарахувати до свого активу як громадянина України щомісячну фінансову підтримку обороноздатності держави", – підкреслила Світлана Савчук.

У ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що сплата військового збору обов'язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов'язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.03.2017 15:37
Переглядів264
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг