Волинська Нацполіція очікує бюджетної підтримки від облради

Національна поліція у Волинській області ініціює затвердження обласною радою Регіональної програми профілактики правопорушень в області на 2016 — 2020 роки.

Посприяти у розробці проекту рішення просять депутата обласної ради Сергія Слабенка, - повідомили у прес-службі Волинської обласної ради.

Зі слів депутата, проект визначатиме, що мета Програми полягає у запобіганні виникненню умов, що сприяють вчиненню правопорушень, терористичних актів та удосконаленні методів роботи з їх профілактики, забезпеченні захисту конституційних прав та свобод людини на основі чітко визначених пріоритетів, створенні умов для проведення ефективної правової та виховної роботи серед населення, поступового нарощування зусиль у цій справі правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Пропонується передбачити фінансування програми в сумі майже 20 мільйонів гривень, з них -- половину закласти в обласному бюджеті, а решту 50% в районних та бюджетах міст обласного значення.

Сергій Слабенко наполягає, що Програма є актуальною і важливою для громади. Також він пропонує, щоб крім Національної поліції, учасниками програми були УСБУ та підрозділи Національної гвардії України у Волинській області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.01.2016 09:45
Переглядів384
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг