Волинь - на сьомому місці в рейтингу інвестиційної привабливості

Волинь потребує вкладень грошей, а причин інвестувати область – безліч. Про це розповів Радник голови Волинської ОДА Юрій Кресак під час контактних днів "Бізнес-партнерство 2016".

У рейтингу інвестиційної привабливості Волинь - на сьомому місці в Україні. Така ситуація склалася завдяки сприятливому розташуванню, великій кількості корисних копалин та людських ресурсів, хорошому туристичному клімату. За весь період інвестування Волині залучено 248 мільйонів доларів, а за 9 місяців 2015-го - 8,7 мільйона, - повідомляє Волинський інформаційний портал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРО ЩО ДОМОВИЛИСЯ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "БІЗНЕС-ПАРТНЕРСТВО-2016" В ЛУЦЬКУ

Причини інвестувати в Волинь, за словами Кресака, такі: - стабільний економічний ріст - достатня кількість кваліфікованого трудового ресурсу - розвинена інфраструктура - близькість до кордону з ЄС - вигідне географічне розташування - значний природний і сировинний потенціал - розвинений аграрний сектор - успішна історія співпраці з інвесторами - стратегічне бачення області.

Залучати інвестиціі в першу чергу будуть у: - розвиток агропромислового комплексу, створення нових потужностей харчової промисловості - машинобудування, деревообробку - будівництво - охорону довкілля - туристично-рекреаційний комплекс - енергоефективність та енергозбереження.

Враховуючи усі фактори, Волинь – надзвичайно приваблива область для інвесторів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.01.2016 15:13
Переглядів316
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг