Волиняни спрямували на армію майже 44 мільйони гривень

На Волині фіксують стабільний ріст сплати військового збору до держбюджету.

Зокрема, за підсумками січня – квітня 2017 року з доходів волинян до державної скарбниці спрямовано 43,6 мільйона гривень на підвищення обороноздатності країни. Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

"Окрім зростання мінімальної зарплати, на суттєвий ріст надходжень військового збору впливає загальне підвищення рівня податкової культури як працедавців, так і найманих працівників. Переважна більшість волинян розуміють як важливо, щоб національне військо мало належне фінансування. Отож, понад 43 мільйони гривень на потреби армії – це внесок тих наших краян, котрі отримують легальну оплату за свою працю та, відповідно, сплачують військовий збір", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як зазначила керівник волинських фіскалів, зі свого боку фахівці ДФС не лише забезпечують якісне адміністрування податкових платежів, а й системно працюють в напрямку детінізації ринку праці.

В ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що сплата військового збору обов'язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов'язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.04.2017 13:17
Переглядів317
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг