На Волині побільшало підприємців-спрощенців

За підсумками І кварталу 2017 року на Волині зареєстровано платниками єдиного податку на 1845 підприємців-фізичних осіб більше проти аналогічного періоду минулого року.

Якщо станом на 1 квітня 2017 року в органах ДФС у Волинській області перебуває на обліку 22 977 платників єдиного податку підприємців – фізичних осіб, то на 1 квітня 2016 року в області обліковувалося 21 132 таких суб'єктів господарювання, – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

"Серед першочергових чинників збільшення платників єдиного податку серед підприємців – фізичних осіб – координація зусиль фахівців ДФС, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у напрямку легалізації підприємництва, насамперед на ринках області. Разом з тим, чимало громадян дійсно започаткували свою справу та стали відповідальними платниками податку", – зазначила начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Тим часом, як свідчить аналітика ГУ ДФС у Волинській області, саме підприємці – фізичні особи, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, збільшили сплату єдиного податку в І кварталі 2017 року на 67,7 відсотка. Зокрема, за підсумками січня-березня цього року до місцевих бюджетів сплачено 65,9 мільйона гривень єдиного податку саме підприємцями – фізичними особами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.04.2017 09:40
Переглядів381
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг