На Волині з'явиться новий курорт (фото)

У рамках Міжнародного одеського туристичного тижня відбулась перша робоча зустріч з питань реалізації проекту "Курорт – Шацьк" на Волині.

Про це повідомляє департамент інфраструктури та туризму.

Волинську делегацію очолив перший заступник голови обласної державної адміністарції Олександр Степанцов. У нараді взяли участь Іван Ліптуга – директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку, Костянтин Бабов - доктор медичних наук, професор, директор ДУ "Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України", Тетяна Безверхнюк - доктор наук НАДУ Одеський регіональний інститут, Іван Мирка – директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації, Василь Голядинець – голова Шацької райдержадміністрації, Сергій Віннічук – Шацький селищний голова, Віталій Чернець – начальник відділу інфраструктури департаменту інфраструктури та туризму, Станіслав Ольшевський – головний спеціаліст сектору туризму департаменту.

Учасники зустрічі досягли домовленостей щодо проведення у першому півріччі цього року бальнеологічних дослуджень у Шацькому районі; проведення конференції на рівні міністерств, відомств та регіонів щодо розвитку курортної справи в Україні; ініціювання будівницва МАПП "Адамчуки - Збереже" з метою посилення туристичного потенціалу території Шацьких озер.

Паралельно розпочали роботу щодо залучення інвестицій у будівництво цілорічних закладів санаторно-курортного типу.

Крім того, відбулась дводенна презентація туристичного потенціалу Волинської області в рамках Одеського туристичного фестивалю "Odessa Tour Fest 2017".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.04.2017 12:18
Переглядів5038
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:31
28.04.2017
Українка
Де українська,що за москальський диплом???
17:43
27.04.2017
українка
цікаво)
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг