"Волиньобленерго" впроваджує сучасне програмне забезпечення

"Волиньобленерго" впроваджує автоматизовану систему техобслуговування та ремонтів.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

ПрАТ "Волиньобленерго" запустило у роботу кілька стартових модулів нового програмного забезпечення "АСТОР" – автоматизовану систему технічного обслуговування та ремонтів.

Комплексне прикладне програмне забезпечення має сприяти підвищенню ефективності експлуатації електричних мереж, автоматизувати процеси керування технічним обслуговуванням та ремонтами. Завдяки АСТОРу в автоматичному режимі формуватимуть потрібну технічну, звітну та аналітичну документацію по структурах і товариству загалом.

"АСТОР" оптимізує роботу працівників, обліковуватиме трудові затрати служб, дозволить відкинути суб'єктивний фактор в оцінюванні технічного стану енергооб'єктів товариства.

Нова автоматизована програма суттєво пришвидшить і спростить процес формування поопорних схем ліній електропередач, схем підстанції, кабельних ліній, радіорелейного зв'язку, кабельних ліній зв'язку, релейного захисту та автоматики.

"АСТОР" уже впровадили у всіх філіях ПрАТ "Волиньобленерго". На наступні роки у ПрАТ "Волиньобленерго" заплановано додавати нові програмні модулі, аби розвинути та вдосконалити автоматизовану систему техобслуговування та ремонтів.

Розробник програмного забезпечення АСТОР має успішний досвід впровадження свого програмного продукту "АСТОР" в ряді енергопостачальних компаній: ПАТ "Львівобленерго", ПАТ "Прикарпаттяобленерго", ПАТ "Тернопільобленерго", ПАТ "Закарпаттяобленерго".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.04.2017 14:24
Переглядів856
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:05
28.04.2017
Юродивий
Все. Готуйтеся до візиту силовиків. Вони люблять знаходити "незаконне" ПЗ.
останні новини
19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг