Волинське підприємство повернуло державі землю вартістю 18 мільйонів

На виконання рішення господарського суду Волинської області від 15 серпня 2016 року підприємство "Рать" повернуто державі землю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Сільськогосподарське приватне підприємство "Рать" повернуло державі земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею понад 118 га на території Гіркополонківської сільської ради Луцького району.

Нагадаємо: рішенням суду задоволено позов Луцької місцевої прокуратури до сільськогосподарського підприємства, головного управління Держгеокадастру у Волинській області, Луцької районної державної адміністрації Волинської області та Гіркополонківської сільської ради Луцького району, визнано недійсним договір оренди землі, укладений у жовтні 2011 року між сільською радою та сільськогосподарським підприємством, та зобов'язано СГПП "Рать" повернути державі земельні ділянки, орієнтовна ринкова вартість яких – понад 18 млн грн.

Прокуратура наполягала на поверненні землі державі, адже земельні ділянки у довгострокову оренду було передано без проведення обов'язкової нормативної грошової оцінки земель, що призводило недоотримання бюджетом коштів від користування ними.

Наразі рішення суду виконане повністю.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.04.2017 17:51
Переглядів317
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг