Чи буде куди повернутися 14-й бригаді?

Фото: інтернет-видання "Буг"

У Володимирі-Волинському говорили про можливості швидкого відновлення казарменного фонду 14 ОМБ та зенітно-ракетного полку.

За кілька місяців до Володимира-Волинського на постійне місце дислокації повернеться особовий склад 14 ОМБ. За останніми підрахунками військових, то – не менше 3,5 тис. осіб. Про те, де розмістити таку кількість військовослужбовців та як оперативно забезпечити їм необхідні побутові умови, бо нині казарми у жахливому стані, говорило керівництво області в рамках зустрічі 28 квітня, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

Певну кількість військових відправлять у відпустки, а відтак вони перебуватимуть удома. Решту, аналізує військове керівництво, цілком реально розмістити у наявних казармах. Єдина проблема – приміщення потребують ремонту та відновлення. Частину з них силами військових, місцевого самоврядування, виконавчої вертикалі, волонтерів та самих військових уже відремонтовано.

"На момент початку військових дій бригада налічувала 520 чоловік, зараз у штаті – 5, 5 тисяч, а всі інфраструктурні об'єкти були розраховані й утримувалися з розрахунку на 500 осіб, – наголосив генерал-майор Олег Мікац.

"200 тисяч отримали з області сантехнікою, 300 тисяч гривень виділило місто грошовою допомогою, ще 250 – матеріалами, – цифрами", – розповів про допомогу керівник зенітно-ракетного полку полковник Костянтин Заїченко.

Військові прохають максимально допомогти матеріалами та у виконанні робіт, бо кошти, виділені із бюджетів, пройшовши всі процедури, фактично надійдуть військовим за кілька місяців. Разом із тим, голова ОДА Володимир Гунчик не полишає ідеї виділення з обласного бюджету фінансової підтримки через профільну програму. Мовляв, у такий спосіб можна спростити процедуру й направду допомогти військовим.

Готові долучитися й лісівники. Останні, до слово, активно допомагають увесь цей час.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.04.2017 15:15
Переглядів875
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг