"Укрсиббанк" на Волині почав повертати депозити вкладникам банку "Фінансова ініціатива"

ПАТ ""КБ" Фінансова ініціатива" з 2 лютого 2016 починає здійснювати виплати коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився до 31 січня 2016 і за договорами банківського рахунку.

На Волині гроші вкладникам повертатимуть у відділеннях банку "Укрсиббанк". Про це повідомляється на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення ФГВФО з ринку.

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися у відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером.

"Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тис. Гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям необхідно спочатку звернутися в ПАТ "КБ" Фінансова ініціатива ", – повідомили у ФГВФО.

Про терміни та порядок виплат вкладникам , термін дії договорів яких закінчується після 31 січня 2016 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду, на сайті банку і його відділеннях.

Нагадаємо, ПАТ ""КБ" Фінансова ініціатива" раніше визнали неплатоспроможним.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.02.2016 14:13
Переглядів356
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг