"Заборольська ДВК абсолютно не дотримувалась процедури підрахунку голосів", – Опора

Під час виборів депутатів і голови Заборолівської ОТГ, що на Волині, представники громадянської мережі "Опора" зафіксували численні порушення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила представниця громадянської мережі "Опора" Катерина Шарпата.

"Про незаконні дії Заборольської ДВК та кандидатів, які цьому сприяли. Власне, як ми вчора переконалися, професійне чуття не підвело і на підсумкове засідання саме на Заборольській дільниці ми залишились невипадково. Заборольська ДВК абсолютно не дотримувалась процедури підрахунку голосів, яка чітко прописана по пунктах у статті 79 ЗУ "Про місцеві вибори", – написала вона.

Із її слів, присутні на дільниці окремі кандидати у депутати замість того, щоб вимагати в комісії діяти по закону, переконували активістів, що "від перестановки доданків сума не змінюється", і неважливо, у якому порядку комісія почне рахувати і запаковувати виборчу документацію, аби швидше.

"Тотальне незнання закону з боку суб'єктів виборчого процесу уже навіть не дивує, а обурює. Втім, з-поміж усього цього беззаконня і безпорядку не можу не виокремити позитивний момент: у членів комісії є бажання вчитись. У мене запитували, чому навчання для ДВК відбувається лише кількагодинно, для повного розуміння виборчого законодавства потрібно більше часу. Такий запит на навчання не варто ігнорувати, потрібно подумати над цим напрямком роботи", – зауважила вона.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.05.2017 17:19
Переглядів618
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг