У "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" новий керівник

У ПТМ "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" призначили нового директора. Ним став депутат Володимир-Волинської міськради Сергій Коба.

Про це повідомили на сайті міської ради.

Нагадаємо, що попередній керівник Анна Рубанова за офіційною версією пішла у відставку за власним бажанням.

Як зазначається, Коба має досвід роботи на керівних посадах на промислових підприємствах: працював митним брокером на підприємстві "Гербор-Холдинг", обіймав посаду директора заводу продтоварів. Освіта вища технічна. Одружений, виховує двох синів.

Нового директора комунального підприємства теплоенергетики колективу представив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

"Всі ви знаєте, наскільки непростою зараз є ситуація в державі, зокрема, й у сфері теплоенергетики. Відомо вам і про ситуацію на самому підприємстві, про невідшкодовані державою мільйони гривень за використані пільги по субсидіях. В такий складний час Сергій Анатолійович, маючи досвід кризового менеджера, погодився очолити підприємство, разом із вами стабілізувати тут ситуацію, а з часом і вивести ПТМ "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" на якісно новий рівень роботи. Тож бажаю всім вам успіху, – звернувся Ярослав Матвійчук до членів колективу підприємства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.05.2017 18:04
Переглядів805
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг