Нагадаємо, проект спрямований на допомогу молоді, яка перебуває у складних обставинах, які суттєво обмежують її можливості на сучасному високотехнологічному ринку праці, мають обмежений доступ до навчальних послуг.

Мета проекту – допомога молоді, яка докладає максимум зусиль до відкриття і ведення власної справи у вивченні основ ділової англійської мови та ведення бізнесу, а також роботи з веб-сайтами, мобільними та соціальними медіа з метою започаткування та розвитку бізнесу. Уже проведено більше 30 занять для 15 учасників проекту.

Під час спілкування Джон Силвер відзначив, що українці на даному етапі прагнуть до вивчення англійської мови, адже саме ця мова є найбільш поширеною у світі для спілкування та налагодження бізнесових, освітніх, культурних взаємозв'язків.

Наталія Уколова зазначила, що цей проект відкриває безмежні можливості для безробітних, стимулює їх до відкриття власної справи, допомагає їм реалізувати свій потенціал шляхом застосування отриманих знань на практиці.

На прощання Джон Силвер побажав присутнім учасникам успіхів у реалізації проектів та висловив своє захоплення з приводу їх бажання вивчати англійську мову та використовувати її в процесі ведення бізнесу.