Волиняни сплатили майже 60 мільйонів гривень військового збору

За підсумками січня-квітня 2017 року до держбюджету з Волині спрямовано понад 59 мільйонів гривень військового збору.

Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, внесок волинян задля підтримки національної армії перевищує аналогічні показники минулого року на 16,5 відсотка.

Начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук, запевнила, що фахівці ДФС постійно проводять зустрічі із представниками бізнесу, котрі не завжди дотримуються вимоги щодо оплати праці у встановленому законом розмірі.

"Під час засідань комісій з питань легалізації ринку праці фахівці ДФС аргументовано відстоюють свою позицію щодо важливості дотримання гарантій в оплаті праці, оскільки не лише соціальні програми держави, а й українська армія повинні мати стабільне та належне фінансування. Лише за умови високої податкової культури наших платників та дієвого діалогу фахівців ДФС з тими, хто намагається мінімізувати сплату податків шляхом неповного відображення в офіційній звітності фактичних зарплат, можна розраховувати на стабільність податкових надходжень", – підкреслила Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.05.2017 10:48
Переглядів379
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг