На Волині зменшились надходження від сплати роздрібного акцизу

Роздрібний акциз додав місцевим громадам Волині 54,3 мільйона гривень.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Протягом січня-квітня 2017 року до місцевих бюджетів Волині сплачено 54,3 мільйона гривень роздрібного акцизу. Ця сума дещо менша, аніж торік. Таке зменшення у ГУ ДФС у Волинській області пояснюють зміною бази оподаткування роздрібним акцизом в зв'язку з законодавчими новаціями, однак показники надходжень цього платежу цілком відповідають очікуваним.

Разом з тим, для компенсації втрат місцевих бюджетів збільшено акцизи з виробленого в Україні та ввезеного пального. Із зібраної суми акцизу 13,44 відсотка зараховуються до місцевих бюджетів, відповідно до порядку, визначеного постановою Кабміну.

Збільшенню надходжень роздрібного акцизу може суттєво посприяти відповідальна громадянська позиція споживачів підакцизної продукції, зокрема варто негайно повідомляти про факти нелегальної реалізації підакцизної продукції органи ДФС, представники яких вживатимуть комплекс заходів з метою запобігання зловживанням на ринку реалізації підакцизної продукції.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.05.2017 10:44
Переглядів434
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг