Керівництво нововолинської шахти "розтринькало" 4 мільйони гривень

На Волині посадовців шахти №1 "Нововолинська" судитимуть за нецільове використання понад 4 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокуратура Волинської області скерувала до суду кримінальне провадження про службове підроблення та нецільове використання бюджетних коштів в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою тимчасово виконуючим обов'язки директора та виконуючою обов'язки головного бухгалтера Державного підприємства "Шахта №1 "Нововолинська".

У процесі ліквідації підприємства у грудні 2015 року планувалося скорочення 195 працівників. На їх скорочення з бюджету виділили 4 771 тис. грн. При цьому скорочено було лише 55 працівників. Їм було виплачено понад 630 тис. грн, решту ж коштів, виконуючи усну вказівку керівника підприємства, бухгалтер спрямувала на інші цілі.

Зокрема, з цих коштів у грудні 2015 року було виплачено понад 3 млн. грн заробітної плати працівникам за січень-квітень 2016 року, тобто – на наступний бюджетний період. Окрім того, кошти спрямовувалися на оплату лікарняних, а також виконавчих та судових зборів.

Такі дії службових осіб підприємства призвели до нецільового використання бюджетних коштів на суму понад 4,1 млн грн.

Задля приховання нецільового використання коштів, бухгалтер за вказівкою керівника, внесла до офіційних документів неправдиві відомості про призначення платежів. Підроблені платіжні доручення директор підприємства та бухгалтер завірили підписами та печаткою. На підставі цих документів було здійснено відповідні платежі працівникам шахти.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.05.2017 12:55
Переглядів329
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг