На Волинській митниці готуються до безвізу

Із запровадженням безвізового режиму на Волинській митниці очікують збільшення руху на 10-15 %, тож наразі вживають заходів, аби уникнути збільшення черг.

Про це розповів начальник Волинської митниці Віктор Кривіцький, – інформує Волинська регіональна дирекція НСТКУ.

Зі слів Віктора Кривіцького, наразі триває робота над проектом щодо максимальної автоматизації пункту пропуску "Ягодин".

"Наші прикордонники очікують, що в нас відбудеться збільшення руху на 10-15 %, черги не будуть збільшуватися, – каже Віктор Кривіцький. – Ми максимально зацікавлені в тому, щоб пришвидшити процедуру оформлення транспортних засобів, покращити рух на кордоні України. На Волині на 230 км кордону є 2 пункти пропуску. Нам потрібно збільшити пропускну можливість нашого пункту".

Робота над проектом вже майже закінчена, а тому реалізувати його планують до кінця року. Зі слів Віктора Кривіцького, одним із основних завдань пункту пропуску "Ягодин" є наповнення бюджету області, каже Віктор Кривіцький.

Нещодавно у працівників Волинської та Львівської митниць відбулася зустріч з польськими колегами, присвячена питанням функціонування автомобільних пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Для ритмічності і безперебійної роботи пунктів пропуску та боротьби з чергами українська та польська сторони обговорили запровадження у нашій країні системи попереднього повідомлення.

"По кожному пункту пропуску встановлені певні ліміти, якщо хтось не вкладається у графік, відбувається збільшення черг", – розповіла начальник управління організації митного контролю Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець.

З її слів, причини утворення черг на пунктах пропуску різні, і щоб вони не створювалися, необхідна злагоджена робота двох сторін – української і польської.

Пункт пропуску "Ягодин" щодня в одному напрямку пропускає до тисячі легкових автомобілів та до 250 вантажних, загалом – 45 % вантажу, який прямує із Європейського Союзу. Волинські митники ставлять перед собою завдання ці показники наростити.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.05.2017 18:18
Переглядів970
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг