Назвали найбільших боржників Волині, що не платять за газ

З початку 2016 року бюджетні організації та підприємства теплокомуненергетики розрахувались із ПАТ "Волиньгаз" за доставку (розподіл) газу лише на 5%. Сукупна сума боргу сягнула майже 35 мільйонів гривень.

Найбільшими боржниками є підприємства теплокомуненергетики області. За січень заборгованість підприємств ТКЕ становить 18,4 мільйона гривень та 14,4 мільйонів гривень попередньої оплати за лютий, - повідомили у прес-центрі структури.

Серед підприємств, які не сплатили за розподіл природного газу важливі для життєдіяльності області установи, від функціонування яких напряму залежить комфорт тисяч волинських сімей. Зокрема це: ДКП "Луцьктепло", ПТМ "Володимир-Волинськтелокомуненерго", КП "Нововолинськтеплокомуненерго" та ПТМ "Ковельтепло".

Окрім боргів ТКЕ, за розподіл природного газу боргують і бюджетні установи області, сума боргу за січень становить 0,6 мільйона гривень та майже 1,5 мільйона гривень попередньої оплати за лютий 2016 року.

"Волиньгаз" звертає увагу керівників підприємств-боржників, що несплата заборгованості приведе в подальшому до припинення подачі природного газу.

Довідка: з 1 січня 2016 року, згідно Кодексу газорозподільних систем, діють нові правила розподілу природного газу підприємствам та організаціям. За постачання природного газу підприємства сплачують власникам енергоресурсу, а за його розподіл – облгазам (ПАТ "Волиньгаз"), уклавши прямі договори на розподіл. Окрім того, оплата вартості послуги за розподіл природного газу здійснюється на умовах попередньої оплати до початку розрахункового періоду.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.02.2016 18:52
Переглядів357
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг