Гунчик розповів про "привозних бабушок" та "псевдореальність"

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик не змінив своєї думки щодо потрібної кількості госпітальних округів на Волині, та вважає, що їх повинно бути три.

Про це стало відомо у понеділок, 29 травня, під час оперативної наради.

Начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк розповів, що Міністерство охорони здоров'я уже затвердило створення госпітальних округів у 12 областях та Києві.

Щодо Волині, то кількість досі невідома. Нагадаємо, що в лютому, депутати Волинської обласної ради проголосували за вісім госпітальних округів. В Міністерстві цю пропозицію відхилили. Обранці, своєю чергою, погодилися на п'ять округів: Луцький, Ковельський, Нововолинський, Любомльський та Камінь-Каширський.

Голова ОДА Володимир Гунчик виразив своє невдоволення тим, як відбувається вищеописаний процес.

"Через дешевий популізм ми втратили багато. Я боюся, що ми постворюємо госпітальні округи, а всі як їздили до Сидора (Іван Сидорголовний лікар Волинської обласної клінічної лікарні, який задекларував понад 30 мільйонів гривень, – "К") так і їздитимуть. Тільки гроші залишатимуться в тих районах і тих палатах, де сидять "привозниє бабушкі". А взуття тих "бабушок і дєдушок", складено на першому поверсі. Я це бачив на власні очі. Як тільки зайшов – бабусі дякують мені, що ми зберігаємо цю лікарню. Як поїхав – бабусі вийшли звідти та пішли додому. Оцей обман, створення псевдореальності, воно вже починає набридати", – каже він.

"Втрачаємо час, а хтось заробляє політичні бали на критиці. Я залишаюся при думці, що повинно бути три госпітальні округи", – резюмував Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.05.2017 13:30
Переглядів1289
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:09
29.05.2017
Камінь
"тих палатах, де сидять "привозниє" бабушкі.": він напевно про тих бабушків які лягаючи пролікуватися в районі йдуть додому поопідати чи поснідати тому що в райлікарнях відсутні кошти на харчі або Їх там розкрадають. Ось він так і думає у свою чергу, що його так підступно підставляють через те, що йому привозять "провозних бабушків". Цікаво чи його рідні в К-Каширську лікуючись теж йдуть обідати до дому чи на обід для Них балик, ікра та білий хліб. Очевидно, що пан вже давно відбився від народу але частенько приїздить до К-Каширська у гості до своїх стареньких батьків. Подекуди й заходить до Мера. Ось тільки вже напевно нічого й заходити оскільки дружба між Гунчиком та Мером кидає неоднозначно тінь на Мера який намагатиметься ще раз пропхатися на солодке місце.
13:43
29.05.2017
Роланд
Гунчик мужик - стоїть на своєму до кінця.
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг