Де у 2017 на Волині з'явиться патрульна поліція

Управління поліції функціонують у 32-х містах України, впродовж 2017 року планується створити нові підрозділи в містах Сарни, Умань, Ковель.

У Нововолинську створення аналогічного підрозділу не передбачається. Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ Олексій Руденко у відповіді депутату Нововолинської міської ради Володимиру Шаповалу, – пише БУГ.

Нагадаємо, що 24-го лютого на чотирнадцятій сесії Нововолинської міської ради Володимир Шаповал озвучив депутатський запит про створення у місті підрозділу Національної поліції.

Поштовхом до цього стало загострення криміногенної ситуації у Нововолинську та селищі Благодатному. Якщо у Ковелі планується створення підрозділу чисельністю 170 осіб, основне завдання якого – забезпечення дотримання правопорядку, то позитивно було б поширити їх компетенції на прилеглі райони Нововолинська – Володимир-Волинський та Іваничівський райони, – йшлося у документі.

Депутат надіслав відповідне звернення міністру внутрішніх справ, натомість прийшла відповідь від заступника міністра. Він зазначив, що відкриття нових управлінь патрульної поліції та створення нових структурних підрозділів проводиться згідно з планом основних заходів Національної поліції України на відповідний рік.

Впродовж 2017 року передбачається створення нових підрозділів поліції в містах Сарни, Умань, Ковель, а в майбутньому планується подальше збільшення території обслуговування патрульної поліції.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.05.2017 17:01
Переглядів555
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг