Волинські націоналісти взяли участь у захопленні Львівської ОДА

Націоналістичні сили, представлені партіями "Національний Корпус", "Свобода" та "Правий Сектор", а також рядом громадських організацій, захопили приміщення Львівської обласної ради.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Як повідомляє Zik, причиною захоплення стала відмова депутатів прийняти звернення про амністію патріотів, продовження земельного мораторію та націоналізацію російського капіталу, як того вимагали націоналісти, що з самого ранку проводили мітинг під стінами облради.

Після оголошення депутатами відмови розглядати питання націоналісти почали прориватися в приміщення і до сесійної зали, в процесі чого виникали конфлікти з поліцією, яка застосувала сльозогінний газ. Націоналісти зі свого боку закидали обласну раду димами. Головуючий оголосила перерву, після чого велика частина депутатів залишила сесійну залу. На даний момент в приміщенні залишається більше сотні рішуче налаштованих націоналістів, які запевняють, що не будуть розходитись, поки не виконають їх вимоги, та частина депутатів, переважно від ВО "Свобода".

Участь у подіях, як відомо з Facebook Oлександра Дмитрука, взяли і півтора десятка волинських активістів "Національного Корпусу".

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.05.2017 18:37
Переглядів1902
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2017 15-10-2017
Вибір редактора

Рейтинг