Антимонопольники знайшли порушення у діях виконкому Луцької міськради

Виконавчий комітет Луцької міської ради звинувачують у порушенні конкуренційного господарства на ринку реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Під час проведення дослідження територіальне відділення розглянуло справу про порушення конкуренційного законодавства виконавчим комітетом Луцької міської ради.

Так, виконавчий комітет Луцької міської ради відмовив одному з хлібопекарських підприємств області у розміщенні тимчасових споруд для реалізації хліба та хлібобулочних виробів на території міста Луцьк.

Як зазначається у повідомленні, цими діями було встановлено порушення у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування щодо прийняття та застосування рішення від 02.08.2012 №528-1 "Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька" всупереч вимогам Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 №244.

Адміністративна колегія Антимонопольного комітету зобов'язала виконавчий комітет Луцької міської ради припинити зазначені порушення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.06.2017 13:03
Переглядів1030
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг