Волинь отримала понад 13 мільйонів гривень на житло бійцям АТО

Більше 200 мільйонів гривень Кабінет Міністрів виділив на виплату грошової компенсації для придбання житла родинам загиблих та поранених учасників антитерористичної операції.

Розпорядження про розподіл субвенції з державного бюджету прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав 7 червня.

"Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю I-II групи, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 рік в обсязі 205 092,16 тис. гривень згідно з додатком", – зазначається у документі.

Волинь отримала із загального бюджету 13 547 224 грн.

Нагадаємо: у Луцьку депутати підтримали проект рішення про збільшення пайової участі забудовникам, зі сплати якої 50 % спрямують на співфінансування купівлі житла учасникам АТО. Ініціатором проекту рішення про зменшення пайової участі є депутат Андрій Покровський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.06.2017 08:53
Переглядів421
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг