На Волині зріс збір податку на додану вартість

За підсумками січня-травня 2017 року на Волині зібрано 409,4 мільйона гривень податку на додану вартість.

Таким чином, збір ПДВ в області перевищив показник аналогічного періоду попереднього року на 47,3 відсотка, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

"Звіти в режимі online, що системою автоматично опрацьовуються на наявність ризиків, ми аналізуємо більш швидко та якісно, аніж це було раніше. Відтак, у разі виявлення потенційних ризиків щодо несплати податків можемо ефективно реагувати на застосування схем мінімізації. Іншими словами, фіскали отримали дієвий аналітичний інструментарій, відтак – вагомі аргументи, для переконання платників відмовитися від застосування операцій з формування сумнівного податкового кредиту", – зазначає перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Як підкреслив посадовець, завдяки ефективним заходам з детінізації економіки ріст збору ПДВ на Волині фіксують з початку року. Така тенденція буде характерною протягом усього фінансового року, – прогнозують в ГУ ДФС у Волинській області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.06.2017 10:17
Переглядів490
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг