У Ковелі розпалась спілка учасників АТО

Ковельська спілка учасників АТО припинила свою роботу.

Про це повідомила секретар міської ради у Ковелі Віра Федосюк на засіданні постійної комісії з питань регулювання земельних відносин і містобудування, коли обговорювалося питання надання землі під житлову забудову для сім'ї учасника АТО, який під час захисту Батьківщини тяжко захворів і через місяць після демобілізації помер у лікарні. Інформує Район.Ковель

Незадовго до депутатської комісії відбулися громадські слухання щодо виділення земельних ділянок для АТОвців.

"Були слухання, і взагалі Андрій приходив і сказав, що вже Спілки АТО у нас в Ковелі нема", – мовила Віра Федосюк.

"У нас учасники АТО поки що, я говорю відверто, неорганізована така собі організація. Був Андрій, якось працював дуже погано. Скажу відверто, ну дуже погано працював. Тому що, якщо вже людині доручили, то треба якось по-людські доводити", – доповнив голова постійної "земельної" комісії міської ради Анатолій Кислюк.

Хто такий цей Андрій, ні Віра Федосюк, ані Анатолій Кислюк не уточнили. Можливо, мова йде про Андрія Панасюка, який часто приходив у мерію вирішувати питання АТОвців. Хоча, як повідомили журналіста нашого видання чиновники, Ковельську міськрайонну організацію учасників АТО до останнього часу очолював Сергій Літвинович, який підтвердив представникам влади, що організація припинила свою роботу, по суті розпалась.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.06.2017 10:16
Переглядів546
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:22
18.06.2017
Харьковский.
Да ее по сути и не было...
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг