На службу відправилися перші офіцери запасу з Волині

Волинські юнаки та дівчата, які пройшли курс підготовки за програмою офіцерів запасу та отримали первинне офіцерське звання, відправились на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

Усі вони попередньо пройшли медичний огляд та професійно-психологічний відбір, з кожним була проведена індивідуальна бесіда, – повідомляє обласний військовий комісаріат.

Офіцери запасу вирушили до вищих військових навчальних закладів України, де триватиме тримісячна військову підготовку за військовими спеціальностями. Після цього всі вони будуть направленні до військових частин Збройних сил України для подальшого проходження військової служби.

Термін служби для офіцерів за призовом становитиме 18 місяців. Військову службу офіцери запасу будуть відбувати в місцях постійної дислокації військових частин Збройних сил України та в зону АТО не направлятимуться.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.06.2017 17:07
Переглядів1147
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-11-2017 18-11-2017 17-11-2017
Вибір редактора

Рейтинг