Як волинянам повернути гроші за невикористані субсидії

Волинянам, котрі не лише отримали допомогу від держави для оплати "комуналки", але й упродовж опалювального періоду ощадно використовували джерела енергії, зекономлені кошти повернуть готівкою.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

Алгоритм повернення "живих" грошей субсидіантам регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 300 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", однією з яких є і постанова Кабміну від 21 жовтня 1995 року № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива".

Як повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації Людмила Сірбіненко, аби скористатися послугою, субсидіантам, котрі економили, треба подати заяву до місцевого управління соціального захисту населення у період із 1 липня до 1 вересня. Саме на підставі цього документа у вересні-жовтні здійснюватимуть виплати своєрідної грошової винагороди за ощадне використання газу та електроенергії. Щодо підприємств-виробників, або ж підприємств-надавачів послуг із газо- та електропостачання, то до 1 липня 2017 року вони теж нададуть структурним підрозділам із питань соцзахисту населення списки енергоощадних громадян.

Особливу увагу Людмила Сірбіненко звертає на той факт, що грошовий еквівалент зекономлених субсидій здійснюватиметься у розмірі не більше вартості 100 кубів газу, або ж – 695 гривень, та 150 кіловат електроенергії, або ж – 174 гривні.

Під час брифінгу заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації також повідомила попередні суми коштів, котрі відшкодують волинянам за енергоефективне споживання газу й електроенергії. Вони становлять 33,3 мільйони гривень та 34,83 тисячі гривень, відповідно.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.06.2017 16:00
Переглядів963
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг