ЄБРР надав кредит "Кроноспану" на 40 мільйонів євро

Європейський банк реконструкції та розвитку надав 40 мільйонів євро кредиту нововолинському підприємству "Кроноспан". Кошти підуть на заміну преса та впровадження енергозберігаючих технологій.

Про це "Конкуренту" повідомили в прес-службі підприємства.

Термін кредиту та відсоткова ставка не розголошуються.

Ще 20 мільйонів євро на модернізацію заводу компанія інвестує з власних коштів.

Інвестиційний проект передбачає заміну наявного багатоповерхового пресу для виробництва ДСП на прес безперервної дії Contiroll. Проект має на меті покращення якості продукції, зниження собівартості та можливість виробництва ДСП різних товщин та форматів. Проектна потужність пресу – 450 000м3/рік. Планований запуск – березень 2016 року.

Експлуатація нового преса дозволить знизити рівень викидів в атмосферу. В результаті покращиться якість повітря і знизиться рівень шуму в сусідніх (житлових) районах.

Крім того, в середньостроковій перспективі (після 2019 року) "Кроноспан" планує встановити додаткове очисне обладнання (WESP), з метою подальшого зменшення впливу на якість повітря.

Значна частина інвестицій спрямована також на зниження залежності від споживання газу шляхом впровадження енергозберігаючих технологій ( встановлення бойлера на біомасі) та перехід на альтернативні джерела енергії з використанням відходів деревообробки.

Компанія "Кроноспан" є світовим лідером в виробництві ДСП, MDF (деревоволокнистих плит середньої щільності) і ламінованої підлоги. Історія компанії розпочалася у 1897 році, а з 1989 року "Кроноспан" вклав значні інвестиції у будівництво заводів по всій Центральній і Східній Європі.

В місті Нововолинську завод заснували в листопаді 2004 року на території колишньої бавовнопрядильної фабрики. Загальний обсяг інвестицій становив 150 мільйонів євро.

У даний час група "Кроноспан" налічує більше 40 виробничих підприємств по всьому світу та 14 000 працівників.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.02.2016 10:00
Переглядів693
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг