Волинські декларанти сплатили майже 9 мільйонів гривень податків

Майже півтори тисячі волинян, котрі подали річні податкові декларації за 2016 рік, вже виконали свої податкові зобов'язання.

Зокрема, до бюджетів із задекларованих доходів надійшло понад 7,3 мільйона гривень ПДФО та 1,4 мільйона гривень військового збору, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

У Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують, що визначені до сплати податкові зобов'язання в ході деклараційної кампанії треба сплатити до 1 серпня.

"Приємно відзначити, що завдяки відповідальній позиції волинян, місцеві громади та держбюджет отримують додаткові надходження. Наприклад, сплачений волинськими декларантами військовий збір поповнить оборонний бюджет, суми сплаченого ПДФО надійдуть до державного та місцевого бюджетів. Сплативши податки із задекларованих доходів, кожен громадянин робить свій індивідуальний внесок в добробут країни та територіальної громади", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що в області декларації про доходи, отримані у 2016 році, подали понад 6 тисяч громадян, котрі разом відзвітувалися про 490,5 мільйона гривень отриманих торік доходів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.06.2017 13:40
Переглядів484
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг