На Волині зафіксували позитивну динаміку нарахування зарплати

На Волині спостерігається позитивна динаміка рівня нарахування заробітної плати.

Так, за даними звітності з єдиному внеску за квітень цього року ще 995 роботодавців підвищили рівень оплати праці до показників вище мінімального. Про це учасників розширеного засідання колегії Волинської ОДА поінформувала начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

"Найбільш дієвим засобом контролю за дотриманням державних мінімальних гарантій у сфері оплати праці є безпосередній вихід до роботодавців з метою перевірки оформлення трудових відносин, розміру нарахованої заробітної плати та визначення фактично відпрацьованого часу. Власне ці питання в полі зору спеціальних комісій та робочих груп, що створені на виконання вимог розпорядження голови Волинської ОДА", – наголосила Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, для результативної роботи таких комісій і робочих груп у кожному районі щоденно виділяється достатня кількість фахівців ДФС.

"Вважаю, що спільні заходи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та фахівців ДФС можуть мати максимальний ефект у напрямку детінізації економіки, зокрема в частині легалізації ринку праці, а кінцевим підсумком цих заходів стануть вагомі додаткові надходження до бюджетів та отримання соціальних гарантій найманими працівниками", – підсумувала Світлана Савчук.

Довідка:

Нарахування середньої заробітної плати працівникам в розмірах нижче законодавчо встановленого, на даний час проводять 2,3 тисячі роботодавців, або 18 відсотків суб'єктів господарювання, які використовують найману працю. Переважна більшість їх обліковується у містах: Луцьку (1069), Ковелі (223), Нововолинську (103) і Володимирі- Волинському (94) та Луцькому району (202).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.06.2017 09:10
Переглядів497
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:22
30.06.2017
Олексій
Можна уявити, які звіти посипляться від фіскалів, якщо наші "мудрагелі" піднімуть мінімалку до 7000 тис. грн.
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг