Як бюджети Волині поповнилися податками у 2017 році

За підсумками першого півріччя 2017 року на Волині до бюджетів усіх рівнів мобілізовано понад 2,6 мільярда гривень податкових платежів.

Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Сума зібраних в області податків у І півріччі 2017 року перевищує минулорічні показники на 25 відсотків.

Як наголошують в ГУ ДФС у Волинській області, висока податкова культура та соціально відповідальна позиція переважної більшості платників податків Волині належать до передумов, які дозволяють прогнозувати стабільні та ритмічні податкові надходження.

"Разом з тим, акцент на мінімізацію ризиків при формуванні податкового кредиту, контроль за дотриманням податкового законодавства усіма суб'єктами господарювання, якісний податковий супровід наших платників, зокрема за рахунок впровадження електронних сервісів, та послуги належної якості – це саме ті чинники, які теж визначально впливають на стан наповнення бюджетів усіх рівнів. Висока якість адміністрування та обслуговування своїм наслідком має ріст надходжень", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, у першому півріччі поточного року перелік бюджетоутворюючих платежів незмінний – податок на додану вартість, податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб, рентні платежі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.07.2017 10:05
Переглядів323
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг