Новим керівником "ПриватБанку" стала волинянка (фото)

Новопризначеним виконувачем обов'язків голови правління "ПриватБанку" стала волинянка Галина Пахачук.

Про це ІА "Конкурент" розповів колишній начальник "Ощадбанку" у Волинській області Віктор Смолярчук.

Нагадаємо: 21 липня виконувачем обов'язків голови правління "ПриватБанку" призначили Галину Пахачук, яка до цього очолювала Департамент боргової політики Міністерства фінансів України.

Як розповів Віктор Смолярчук, Галина Пахачук народилась і провела дитинство у селі Осівці Камінь-Каширського району. У 1981 - 1984 роках вони навчалися в одній групі в Львівському обліково-кредитному технікумі (тепер – Інститут банківської справи).

Автор: з архіву Віктора Смолярчука

Далі за розподілом як молодих спеціалістів Галину Пахачук направили на роботу в ощадкаси в місто Київ, а Віктора Смолярчука – на Волинь.

Галина Пахачук - четверта ліворуч
Автор: з архіву Віктора Смолярчука

"Галина – професійний банкір та фінансист. В "Ощадбанку" пройшла службові щабелі від контролера-касира до заступника Голови правління "Ощадбанку", тобто досконало знає специфіку роботи в державному банку", – розповів Віктор Смолярчук.

Після "Ощадбанку" Галина Пахачук була заступником голови Шевченківської райдержадміністрації міста Києва. У Міністерстві фінансів очолювала департамент, пов'язаний з валютою, міжнародними організаціями.

"Ділова, небагатослівна жінка, яка завжди ставить перед собою певну мету і знає, як її досягти. Ніколи не цурається родини, завжди готова допомогти, коли до неї звертаються. Час від часу приїздить до родичів в рідні Осівці та до брата, який проживає в Луцькому районі", – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.07.2017 14:00
Переглядів6448
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:10
22.07.2017
Та это ж то такой Смолярчук- колишній керівник, а зараз- спеціаліст?, і вже років десять мабуть
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг