Гунчик підтримує блокування руху російських фур

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик ставиться позитивно до блокування руху російських фур територією України.

Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Мене запитують, як ти ставишся до блокування руху російських фур територією України? Позитивно. Сприяти агресору процвітати, в тому числі і за наш рахунок - це ганьба. Нічого з ними не станеться, коли поїдуть і мимо України. Єдине прохання до активістів - стриманість і холодний розум. Імідж України - не менш важливо,- каже Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.02.2016 12:25
Переглядів372
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:39
14.02.2016
Пані Людмила не чіпляєйтесь до слів! Імідж теж не менш важливий фактор
19:33
13.02.2016
Жукова Людмила
"Мене запитують, як ти ставишся до блокування руху російських фур територією України? Позитивно. Сприяти агресору процвітати, в тому числі і за наш рахунок - це ганьба. Нічого з ними не станеться, коли поїдуть і мимо України. Єдине прохання до активістів - стриманість і холодний розум. Імідж України - не менш важливо,- каже Гунчик" Промовисте інтрев'ю лідера волинян. . Аж сльози навертаються. Бред . Як розуміти , що імідж України - не менш важливо. Імідж , не "воно", ітай від чого "не менш важливло"???? Стид і сором за таких державних "деятелей".
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг