Волинський ринок деревини потребує захисту

У ВОУЛМГ відбулася спільна нарада директорів державних лісопідприємств та деревообробників Волині.

Нараду провів в. о. начальника лісоуправління Олександр Кватирко.

Він і означив теми порядку денного: відповідальність сторін, вияснення розбіжностей, напрацювання механізмів подальшої співпраці та захисту ринку, - повідомляє Волинська газета.

Кватирко наголосив, що ринок деревини має ресурсні обмеження.

"То де шукати резерви? Виявляється, частина купленої деревини не забирається самими ж покупцями, вона могла б виставлятися на повторні аукціони", - сказав Кватирко.

Про роботу лісогосподарств, дотримання аукціонних зобов'язань, аналіз закупівель лісодеревини говорив і начальник відділу лісових ресурсів ВОУЛМГ Григорій Новосад.

Він закликав сторони чітко дотримуватись графіку поставки, цінової політики, умов договору.

Голова асоціації деревообробників Волині Іван Литвинюк поділився власним баченням розвитку деревного ринку, його доступності для волинських виробників, механізмів захисту інтересів області у загальноукраїнському контексті, роботу над проектом нового "Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених у Волинській області".

В обговоренні активну участь взяли директор товарної біржі "Універсальна-Полісся" Володимир Макарчук, директор ДП "Ковельське ЛГ" Володимир Данилюк, заступник голови асоціації деревообробників Волині Микола Довгаль, підприємці Олег Бойко, Павло Семенюк.

Було прийнято спільну ухвалу, усі погодилися з тим, що такі наради ефективні і корисні для всіх сторін і їх потрібно проводити раз у квартал.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.02.2016 15:40
Переглядів414
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-03-2018 21-03-2018 20-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг