Гунчик потрапив до списку найгірших голів ОДА за версією КВУ

Комітет виборців України склав "Рейтинг діяльності голів ОДА в І півріччі 2017 року".

У першій п'ятірці рейтингу – голови Харківської, Тернопільської, Закарпатської, Кіровоградської та Донецької обласних державних адміністрацій.

Очолила рейтинг, як і за підсумками І кварталу цього року, голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

На друге місце з четвертого піднявся голова Тернопільської ОДА Степан Барна. На третьому місці опинився очільник Закарпаття Геннадій Москаль. Очільник Кіровоградської області Сергій Кузьменко втратив одну позицію та посів четверте місце у рейтингу. Замикає п'ятірку лідерів очільник Донецької області Павло Жебрівський, який за підсумками І кварталу посідав друге місце.

Середній результат (верхня частина) продемонстрували Сумська, Вінницька, Чернігівська, Житомирська, Миколаївська, Львівська та Дніпропетровська області. Нижня частина "середняків" – Київська, Одеська, Луганська, Запорізька, Хмельницька, Херсонська та Полтавська області.

Місця наприкінці рейтингу посіли Івано-Франківська (Олег Гончарук), Чернівецька (Олександр Фищук), Рівненська (Олексій Муляренко), Волинська (Володимир Гунчик) та Черкаська (Юрій Ткаченко) області. На останню сходинку з 21-ї, яку вона посідала у першому кварталі, змістилася Черкаська область. На одну сходинку – з останньої – піднялася Волинь. Результат Рівненщини – не змінився, а Буковина піднялася на дві сходинки з передостаннього місця. На думку експертів, керівники областей, які посіли останні місця у рейтингу, перебувають у зоні "ризику" та найближчим часом можуть втратити свої посади, якщо суттєво не покращать результати.

Методологія дослідження. Оцінка складалася з двох компонентів: показників соціально-економічного розвитку регіону та результатів опитування експертів. Всього було оцінено показники соціально-економічного розвитку за 5 напрямками: розвиток промисловості, сільського господарства, темпи будівництва, експорт-імпорт, рівень доходів населення. Джерелами інформації стали офіційні статистичні дані, інформація, надана ОДА на запит Комітету виборців України, інформація ЗМІ та спеціальні експертні опитування, проведені в межах проекту. Відповіді на анкети надали 213 експертів з усіх областей України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.07.2017 21:25
Переглядів1689
Коментарів8
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:24
30.07.2017
інсайдер
Панове журналісти ось посилання на Конкурент https://konkurent.in.ua/news/volin/15779/rejting-goliv-oda-gunchik-uniknuv-velikih-provaliv.html Тут Гунчик на 4 місці в державі! За версією КВУ, був на 4 знизу. Це як розуміти? Деловой Столице заплатив Гунчик, а КВУ - Пятигорець? Пререпрошую, Івахів?!!! )))))
19:21
30.07.2017
журналіст
0
0
Не спадало на думку, що можуть бути різні критерії та методики оцінювання діяльності голів ОДА?
23:53
30.07.2017
інсайдер
2
0
Та у Пятигорця одна методика - виштовхати Гунчика, посадити Палагуту на його місце, а самому поділити бабки. КВУ на фоні не кращих часів усеядне. Тому жодна копійка не зайва. Взяли гроші і через незрозумілих "експертів" малюють рейтинг. Експертів підбирав Пятигорець. Здоргадайтеся з трьох разів яка там МЕТОДИКА?!
17:13
30.07.2017
оглядач
Журналіст гарно підмітив: "петтінг" це саме те, що називається рейтинг від КВУ. Про цей петтінг писала Українська правда. І. Крулько : Останнім часом "аналітика" від КВУ почала нагадувати "аналізи" сумнівної якості...
14:48
30.07.2017
Волиняка
КВУ - це вже не КВУ а КВН. За відсутності зрозумілої методики - це не рейтинг, а заказуха.
10:41
30.07.2017
Житомирянин
Хто такий Гунчик ?
22:24
29.07.2017
журналіст
Цікаво, прес-служба ОДА цей пейтинг також поширюватиме серед ЗМІ?
01:56
30.07.2017
пресслужбаода
0
0
Звичайно , поширимо, пошниримо. і що тут цікавого?що поширювати якщо вже і так поширено?)
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг