На Волині перевірили підрозділ "Укргазвидобування"

На Волині перевірили структурні підрозділи ПАТ "Укргазвидобування".

Про це повідомляє прес-служба управління Держпраці у Волинській області.

Перевірили дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, ведення робіт, пов'язаних з геологічним вивченням та використанням надр, використання та переробкою мінеральної сировини у структурних підрозділах ПАТ "Укргазвидобування", що здійснюють господарську діяльність на Волині.

Зокрема, планову перевірку здійснили на філії газопромислового управління "Львівзагвидобування" ПАТ "Укргазвидобування" Локачинський нафтогазопромисел.

Під час перевірки основну увагу звернули на наявність спеціальних дозволів, дозволів на роботи з підвищеної небезпеки та використання машин і механізмів, техніку безпеки при роботі з устаткуванням підвищеної небезпеки.

У ході перевірки виявили 24 порушення вимог законів та інших нормативно-правових актів.

З огляду на виявлені порушення законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 3 посадові особи, зокрема одного керівника.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.08.2017 18:11
Переглядів439
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-11-2017 20-11-2017
Вибір редактора

Рейтинг