Поділитись:

Волинянка стала чемпіонкою Європи у жимі лежачи

Субота, 12 серпня 2017, 12:15

Волинянка Оксана Гронович 12 серпня стала чемпіонкою Європи з класичного жиму лежачи серед юніорок. Це вправа з пауерліфтингу. Про перемогу підопічної повідомив її тренер Олег Хом'як. Змагання відбуваються у ці дні у Фінляндії.

Тренер Олег Хом'як та його підопічна Оксана ГроновичТренер Олег Хом'як та його підопічна Оксана Гронович
Автор фото:facebook.com/oleg.khomyak

"Відпрацювавши на всі три спроби спортсменка підкорила вагу у 72,5 кг у ваговій категорії до 52 кг. Ще одна спортсменка від України Анна Рикун у ваговій категорії до 57 кг, здолавши штангу вагою у 82,5 кг, також завоювала золото європейського чемпіонату", - поділився тренер.

Оксана Гронович (праворуч) та Анна РикунОксана Гронович (праворуч) та Анна Рикун

У підсумку жіноча збірна команда України серед юніорок посіла друге командне місце.

Медалі чемпіонокМедалі чемпіонок

А Станіслав Здробилко з Ковеля став бронзовим призером чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи серед юніорів. У ваговій категорії до 83 кг спортсменові підкорилась вага у 180кг.