Волинець пояснив, чому стався нещасний випадок на волинській шахті

Михайло Волинець

Голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець пояснив причину нещасного випадку на Нововолинській шахті "Бужанська", де постраждало троє гірників.

"Надзвичайна подія на шахті "Бужанська" ДП "Волиньвугілля", де мало не загинули через отруєння троє гірників, сталася через те, що вибій не провітрювався, бо у ньому відсутні вентиляційні труби, тому й відбулося заміщення кисню вуглекислим газом", – повідомив Волинець у Facebook.

"Шахтарі, які добували вугілля вручну за допомогою відбійних молотків (технологія 30-х років минулого століття), отримували повітря із дірок труби стисненого повітря. Воно подавалося безпосередньо на відбійні молотки", – пояснює Голова профспілки.

"Оскільки компресор був не зовсім справним, до легень гірників разом із повітрям потрапляли різноманітні домішки. До того ж стиснене повітря, що подавалося у вибій компресором, змішувалося із забрудненим внутрішахтним", – пише Волинець.

Нагадаємо, на шахті "Бужанська" троє гірників отруїлися вуглекислим газом. Стан потерпілих – важкий.

Надзвичайна подія на шахті "Бужанська" ДП "Волиньвугілля", де мало не загинули через отруєння троє гірників, сталася чер...

Опубліковано Михайлом Волинцем 15 лютого 2016 р.
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.02.2016 10:22
Переглядів435
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг