Голландський інвестфонд купить частку у "Володимир-Волинській птахофабриці"

Приватний голландський інвестиційний фонд Safedam придбав більше 20% акцій одного з найбільших виробників курятини в Україні – "Володимир-Волинської птахофабрики".

Про це повідомляє видання "Дело".

Поява нового інвестора прискорить реалізацію масштабного інвестиційного плану підприємства з модернізації виробництва, бюджет якого складе більше 25 мільйонів євро.

У компанії відзначають, що приватний інвестиційний фонд Safedam зі штаб-квартирою в Амстердамі зосереджений на консервативних інвестиціях в нерухомість. Ця угода – перший досвід інвестицій Safedam в виробництво продуктів харчування. І дебютний досвід інвестицій в українську компанію.

"Володимир-Волинська птахофабрика" входить до групи компаній OPENMIND і в трійку найбільших виробників курятини в Україні, займаючи 6% внутрішнього ринку курячого м'яса. В інфраструктурі фабрики 100 пташників, власний забійний цех і комбікормовий завод.

Компанія виробляє більше 200 тонн м'яса птиці в живій вазі на добу. "Володимир-Волинська птахофабрика" виробляє продукцію під торговою маркою "Чебатурочка".

ПАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" закінчило 2015 рік з чистим прибутком 84,757 мільйона ​​гривень.

Група компаній OPENMIND включає напрямки по виробництву курячого м'яса ( "Володимир-Волинська птахофабрика") і виготовлення і продаж крафтового пива (складається з виробництва – пивоварня Red Cat і рітейлу – мережа з більш ніж 60 магазинів крафтового пива "ПівоБанк").

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.08.2017 13:15
Переглядів960
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг