Місцеві громади Волині отримали понад 1,5 мільярда гривень податків

За підсумками семи місяців 2017 року до місцевих бюджетів Волині сплачено 1 мільярд 684 мільйони гривень податкових платежів.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, сума отриманих місцевими громадами коштів від оподаткування на 374 мільйони гривень перевищує аналогічні показники минулого року.

"Ріст надходжень податкових платежів до бюджетів громад на 28,5 відсотка проти аналогічного періоду 2016 року насамперед обумовлений ефективними заходами в напрямку детінізації ринку праці та увагою фахівців ДФС і органів виконавчої влади до питання впорядкування земельних відносин. Аналітика свідчить, що саме податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок і плата за землю належать до бюджетоутворюючих платежів, від яких найбільше залежить фінансова самостійність громад", – наголосила начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.08.2017 14:04
Переглядів364
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг