На Волині для аграріїв працюватимуть мобільні антирейдерські групи

Юстиція Волині розповіла для сільських голів Луцького району, як захистити аграріїв від рейдерів.

Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Нагадаємо: 9 серпня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства юстиції України про створення регіональних оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю. У рамках діяльності оперативного штабу в області, до складу якого увійшли і представники головного територіального управління юстиції, з 15 серпня нинішнього року на Волині почали працювати мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, зокрема щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз'яснення антирейдерського законодавства.

Фахівці головного територіального управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги області консультуватимуть людей у районах, як діяти у ситуаціях, коли рейдери захоплюють землю або урожай, допомагатимуть правильно написати скаргу на дії реєстраторів, які вчинятимуть неправомірні дії з нерухомим майном. Така робота буде здійснюватися на весь період жнив: до листопада цього року. Упродовж цього періоду, відповідно до затвердженого графіку, буде забезпечена робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, зокрема щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз'яснення антирейдерського законодавства,.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.08.2017 14:35
Переглядів333
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг