Скільки людей скористалися тимчасовим мостом з Польщею

З 11 до 15 серпня у рамках Європейських днів добросусідства в селищі Адамчуки Шацького району діяв понтонний міст через річку Західний Буг.

Ним можна було перейти до сусідньої Польщі. Для здійснення митних формальностей створили тимчасову зону митного контролю, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Цьогорічною особливістю стала відсутність режиму "спрощеного переходу", адже з червня 2017 року відвідати країни Шенгенської зони для усіх українців стало простіше. Можливістю за 5 днів добросусідства скористалось майже 33 тисячі громадян, які обирали режим "зеленого коридору" і дотримувались його. Серед переміщених товарів домінувала продукція, придбана під час Надбужанського ярмарку. Конфліктних ситуацій чи правопорушень не зафіксовано.

Як зауважив начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький, Європейські дні добросусідства підтвердили високу мобільність і скоординованість дій місцевих митників.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.08.2017 11:59
Переглядів533
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг