Що відбувається на Волинській митниці?

На Волинську митницю здійснюють тиск.

Про це повідомив у Facebook Ігор Дильов, який донедавна очолював прес-службу митниці.

Із його слів, причиною такого тиску є те, що вона справно наповнює бюджет і показує стрімку динаміку надходжень: митниця дала за 7 місяців 4 млрд грн надходжень до бюджету, що втричі більше, ніж збирають волинські податківці з усіх волинян, і становить половину консолідованого бюджету області.

"Нічні обшуки в керівника митниці – зразок для ілюстрації практики 1937 року, коли людей вивозили з їхніх ліжок серед ночі. Наскільки мені відомо, обшук розпочали вчора о 23:50, а завершився він під ранок. Нічого протизаконного так і не було знайдено, а сумою вилучених особистих заощаджень – 8 тис. грн – не здивуєш навіть середньостатистичну українську сім'ю. Щодо вилученої валюти, про яку пишуть ЗМІ, то наскільки мені відомо, як людині, яка певний час працювала разом з Віктором Броніславовичем, він принципово, з етичних міркувань та практичної доцільності, не зберігав готівкових коштів в іноземній валюти взагалі. Де вона могла взятись в його квартирі? Чи не підкинули її? З іншого боку, тисячею доларів зараз теж нікого не здивуєш", – написав Дильов.

Він зазначив, що такий інцидент – це не перший випадок надуманого звинувачення прокуратури в адресу Волинської митниці. Раніше це був фейк про "чорну касу Волинських митників", яка виявилась законно заробленими грошима підприємця.

"Тепер тиск посилений рішенням суду про дозвіл на обшук житла. Оскільки знову нічого не знайшли у керівника митниці навіть вдома, важко уявити, що ж то буде далі. Очевидно одне – стабільна робота митниці реально комусь заважає", – зауважив Дильов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.08.2017 16:40
Переглядів731
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг