Сім_Сорок. Наркомафія на Волині

"Неважливо, як ти вживаєш наркотики: колеш, нюхаєш, ковтаєш чи засовуєш їх собі у сраку, результат один – залежність", – Вільям Берроуз.

Легендарний "джанкі" Берроуз, в часи свого безпробудного наркотичного безумства, високо б оцінив сьогоднішній ринок заборонених речовин. Непотрібно дурити лікарів, щоб дістати рецепт на морфій чи шукати "баригу", ризикуючи потрапити в брудну каталашку в Новому Орлеані.

Читайте також: "НАРКОТИЧНА АНТИУТОПІЯ У КОВЕЛІ (18+)"

Сьогодні все набагато простіше. Півтора року тому, я вже говорив про новий вид розповсюдження наркотиків на Волині: інтернет-торгівлю. Будь-хто, навіть 12-річна дитина, знаючи правильний ресурс та маючи гроші, без проблем дістане собі амфетамін, "сіль" чи будь-яку іншу синтетичну отруту та перетвориться на оскаженілого психа.

(Детально про наркоторгівлю в інтернеті читайте у матеріалі: "ЗОЛОТІ ЧАСИ "БАРИГ": ЯК ПРАЦЮЄ РИНОК НАРКОТОРГІВЛІ НА ВОЛИНІ")

На жаль, наркомафія продовжує жорстоко обігрувати правоохоронців. Минуло 16 місяців з моменту, коли тодішній начальник Департаменту протидії наркозлочинності Ілля Кива сказав мені, що "притиснути" "інтернет-бариг" можна за два місяці.

"Ми програємо бій, але виграємо цю війну", – говорив він тоді.

Поки триває підготовка до перемоги у "війні", "торгаші" розширюють свій асортимент, впроваджують максимально безпечні варіанти оплати, освоюють нові території та навіть проводять різноманітні акції, збільшуючи "армію наркозалежних".

Поки наркомафія лише сміється над системою, яка повністю безпорадна у боротьбі з нею.

"Колись ти прокинешся, помираючи від ломки. Зроблено, хлопче, приїхали", – Вільям Берроуз.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.08.2017 07:40
Переглядів3284
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:28
24.08.2017
Педро Альмодовар
Стаття не закінчена, відсутня крапка. Ні про що. Коротко, надто коротко, про інтернет торгівлю. І заголовок не пов'язується з текстом. Чи це якийсь незрозумілий натяк - 7/40, що це?
20:21
25.08.2017
Руслан Пилипчук
0
0
В тексті є посилання на розслідування, де детально описано інтернет-торгівлю наркотиками, дублювати її тут - безглуздо. В цьому блозі наголошую, що за півтора року, ситуація не змінилася, система й далі успішно працює. (Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.)
17:35
20.08.2017
Ковельчанин
В Ковелі ці ресурси не дуже популярні, часто обманювали. Але там безпечніше, бо половина місцевих бариг - мусарскі, час від часу здають пацанів, а їх ніхто не чіпає.
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг