У приміщення санаторію "Турія" навчатимуться ліцеїсти

Взимку 2017 року обласна рада ухвалила рішення про ліквідацію комунального санаторію "Турія".

Попередньо майно оздоровниці передали на баланс Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, – інформує прес-служба Волинської обласної ради.

Цьогоріч навчальний заклад провів додатковий набір студентів. На базі колишнього санаторію навчатиметься 260 учнів. Зауважимо, що наразі в обласному центрі в ліцеї навчається 540 дітей.

На облаштування корпусів колишнього санаторію для ліцею, організацію навчання та інші потреби потрібно понад 5 млн грн з обласного бюджету.

На засіданні "бюджетної" комісії облради проголосували виділення 3 млн 321 тис. 803 грн для ліцею в межах загального обсягу видатків, затверджених в обласному бюджеті розпоряднику коштів, обласному управлінню освіти, науки та молоді ОДА. Це не додаткові кошти, а зекономлені.

Разом з тим, щоб закрити всі питання, пов'язані з облаштуванням "Турії" для потреб навчанняя ліцеїстів, потрібно знайти в обласній казні ще 1 млн 700 тис. грн. Ці кошти виділятимуться на сесії під час внесення змін до обласного бюджету.

Питання щодо фінансування ліцею підтримали всі члени бюджетної комісії, присутні на засіданні.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.08.2017 16:56
Переглядів307
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2017 17-10-2017
Вибір редактора

Рейтинг