Волинські підприємці-спрощенці поповнили бюджети на 192 мільйони гривень

За підсумками січня-липня 2017 року волинські представники підприємництва, котрі застосовують спрощену систему оподаткування, поповнили місцеві бюджети на 191,7 мільйона гривень єдиного податку.

Таким чином, сума сплаченого єдиного податку, що надійшла в розпорядження органів місцевого самоврядування, в півтора рази перевищує аналогічні показники минулого року, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Найбільший ріст сплати єдиного податку зафіксовано на території обслуговування Володимир-Волинської ОДПІ – на 58,1 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. На території обслуговування Ковельської ОДПІ та Луцької ОДПІ сплачено на 57,6 та 43,3 відсотка більше, аніж у січні-липні минулого року.

"Стан надходжень в місцевий бюджет від єдиного податку значною мірою залежить від роботи усіх контролюючих структур в напрямку легалізації підприємницької діяльності. Разом з тим, представники місцевого самоврядування безпосередньо зацікавлені в тому, щоб створити максимально сприятливі умови для розвитку бізнесу з тим, щоб мати прогнозовані та ритмічні надходження до бюджету громади", – зазначила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, позитивна динаміка характеризує стан сплати єдиного податку усіма категоріями платників: підприємці – фізичні особи спрямували до бюджету на 57,5 відсотка більше, підприємці-юридичні особи на 19 відсотків більше, сільськогосподарські товаровиробники – на 49,5 відсотка більше єдиного податку проти аналогічних показників 2016 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.08.2017 13:33
Переглядів426
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг