Нововолинських підприємців оштрафували за низькі ціни на алкоголь

У результаті 4-х фактичних перевірок, які здійснили фіскали у Нововолинську, встановлено 4 факти заниження роздрібної ціни лікеро-горілчаної продукції. А це суперечить ст. 11 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

До підприємців-порушників застосовано штрафні санкції в сумі 49,1 тисяч гривень, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо: спеціальна робоча група фахівців ГУ ДФС у Волинській області досліджує дотримання законодавчих норм у сфері реалізації підакцизної продукції на території волинського прикордоння. На потенційні порушення у цьому регіоні неодноразово звертали увагу представники громадськості та мас-медіа.

Відтак волинські фіскали забезпечують належний моніторинг ситуації на ринку підакцизу та, у разі виявлення порушень, вживають передбачений чинним
законодавством комплекс заходів.

Упродовж останніх тижнів волинські фіскали провели більше двадцяти п'яти фактичних перевірок у містах Устилуг, Нововолинськ та Володимир-Волинський.

Загальна сума штрафних санкцій, застосована до місцевих підприємців, – понад 800 тисяч гривень. Товар, що містив марки акцизного податку невстановленого зразка, – вилучено.

Якщо ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо зателефонувати за номерами телефонів у м. Луцьку (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.08.2017 16:34
Переглядів426
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг