Позачергової сесії Волинської облради не буде

Волинська обласна рада не збиратиметься на позачергову сесію через відсутність кворуму.

Таку відповідь отримала Волинської ОДА.

Нагадаємо: 11 серпня цього року голова облдержадміністрації Володимир Гунчик офіційно звернувся до облради з проханням терміново скликати позачергову сесію 30 серпня, аби розглянути зокрема й бюджетні питання.

Але у серпні депутати не працюватимуть, оскільки, як зазначено у листі-відповіді облради, бракуватиме кворуму, необхідного для ухвалення відповідних рішень.

"За дорученням голови обласної ради Палиці І.П. та враховуючи особливості літнього календарного періоду, працівниками виконавчого апарату ради було організовано в режимі телекомунікаційного зв'язку попереднє опитування депутатів найвищого представницького органу краю щодо можливої їхньої участі в роботі позачергової сесії. Результати проведеного опитування свідчать про відсутність кворуму, необхідного для прийняття депутатами відповідних рішень. Враховуючи викладене вище, не вбачається можливим скликання на 30.08.2017 року позачергової сесії обласної ради", – зазначено у листі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.08.2017 11:46
Переглядів392
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг